Dostawa i zwroty
Polityka Dostaw

Koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 7,90 zł. Jeżeli całkowita wartość zamówienia wyniesie 150 zł lub więcej, wówczas koszt przesyłki ponosi Polityka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A (nie dotyczy to subskrypcji kolekcji seryjnych).

Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty. Zamówiony towar zostanie dostarczony wyłącznie do kraju podanego w opisie lub sposobie dostawy dla danego towaru. Dostawy do krajów niewskazanych w opisach lub sposobie dostawy dla danego produktu nie będą realizowane a związane z nimi zamówienia uważa się za nieważne.

Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

Polityka Zwrotów i Wymian

1.W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań, należy odesłać na adres Centrum Dystrybucji QuadGraphics Europe Sp. z o.o., ul. Pułtuska 120, 07-200 Wyszków. Kontakt mailowy dotyczący reklamacji: zamow.kolekcje@polityka.pl ( albo infolinia@polityka.pl).

Kontakt telefoniczny dotyczący reklamacji: 67 210 86 30*

2.W przypadku, gdy zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu dziesięciu dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym.

3.W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania  przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad  wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką, itp. Sprzedający w ciągu siedmiu dni dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

4.Klient przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej powinien sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W takim przypadku  Klient nie powinien przyjmować przesyłki  i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody  oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

Tel: 696-523-420

Tel: 695-005-131

Zapisz się do newslettera i dostawaj najnowsze informacje!

© 2020 | Olaf Wojda